YouTubes startsida 
SIA INTRAC Latvija ir zviedru uzņēmuma INTRAC Group AB meitas uzņēmums Latvijā. Esam tirgus līderi mežizstrādes tehnikas tirdzniecības un servisa jomā. SIA INTRAC Latvija ir oficiālais John Deere mežizstrādes tehnikas un aprīkojuma pārstāvis Latvijā. Kompānija ir viena no labākajām būvtehnikas un ceļu būves tehnikas realizācijā, pārstāvot CASE,  Bomag zīmolus. Uzņēmums piedāvā vadošā ražotāja Manitou pacēlājtehniku. SIA INTRAC Latvija ir oficiālais Massey Ferguson lauksaimniecības tehnikas, kā arī Kongskilde un Dalbo augsnes apstrādes aprīkojuma pārstāvis Latvijā.

SIA INTRAC Latvija centrālais birojs, stacionārais serviss un centrālā rezerves daļu noliktava atrodas Rīgā, Maskavas ielā 458. Tas ir labākais tehnikas tirdzniecības un servisa centrs Baltijā un viens no labākajiem Eiropā. Tajā ir plašas un moderni aprīkotas servisa un noliktavas telpas, kā arī ērts birojs. Uzņēmumam ir filiāles Saldū, Rēzeknē un Valmierā, māsas uzņēmumi Lietuvā - INTRAC Lietuva , Igaunijā - INTRAC Eesti un Polijā INTRAC Polska.
 


Spēja izprast klienta vajadzības, kā arī produktu un apkalpošanas darbu augstā kvalitāte garantē mūsu uzņēmuma pastāvēšanu, attīstību un nepārtrauktu pilnveidošanos.