Par mums Kontakti
Seko mums:

Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

Dal-bo augsnes veltņi

Dal-bo jaunās paaudzes augsnes veltņi ar plašu pielietojuma spektru:

  • pēcsējas augsnes apstrāde,
  • pirmssējas darbi,
  • kā arī lauka virsmas izlīdzināšana. 

Veltņi ir viegli salokāmi un transportējami. Visai metāla konstrukcijai ''DAL - BO'' rūpnīca sniedz 3 gadu garantiju.

​Maxi Roll ir Dal-bo jaunās paaudzes augsnes veltņi ar plašu pielietojuma spektru: pēcsējas augsnes apstrāde, pirmssējas darbi, kā arī lauka virsmas izlīdzināšana. Veltņi ir viegli salokāmi un transportējami, ar 3- sekciju konstrukciju. Veltņi aprīkoti ar 2 - veidu diskiem: Cambridge vai Crosskill (pēc izvēles). Katras sekcijas neatkarīgu darbību nodrošina īpaša DUOFLEX - sistēma, ar hidraulisku komponenšu palīdzību, neatkarīgi no lauka virsmas 100% izlīdzina sekciju spiedienu uz augsni. Visai metāla konstrukcijai ''DAL - BO'' rūpnīcas 3 gadu garantija. Automātiskā transporta stāvokļa atslēga. Domkrats. Transporta apgaismojums.
500 kg svara uz 1 - u darba platuma metru. Augstas izturības 150 x 100 mm profila rāmis. Īpaši aizsargāti ruļļu asu gultņi. 60 mm hromētas disku asis. Transporta stāvokļa platums - 2,5 m.

Papildiespējas:
·         aktīvā zaru drupinātājšļūce, ar hidraulisku darba dziļuma un mehanisku slīpuma (agresivitātes leņķa) regulēšanu;
·         drupinātājšļūces zaru plāksnītes ar drupinātājpirkstiem;
·         akmeņu savākšanas kastes;
·         'Scharmuller'' sakabe (K - 80);
·         hidrauliskais domkrats;
·         jūgstienis (Kat ll / lll);
·         riteņu pēdu aizlīdzinātāji;
·         hidrauliskās bremzes;
·         iespēja aprīkot ar priekšējām 2 - rindu ecēšām (12 mm zari) un pneimatisko sīko sēklu sējmašīnu (P - Box - Speed - Seeder).
 

DAL-BO Maxi Roll 5-sekciju augsnes veltņi

Maxi Roll ir DAL - BO, 10,3 m un 12,3 m, jaunās paaudzes augsnes veltņi ar plašu pielietojumu: pēcsējas augsnes apstrāde, pirmssējas darbi, kā arī lauka virsmas izlīdzināšana. Veltņi ir viegli salokāmi un transportējami, ar 5 - sekciju konstrukciju. Veltņi aprīkoti ar 2 - veidu diskiem: Cambridge vai crosskill (pēc izvēles). Katras sekcijas neatkarīgu darbību nodrošina īpaša DUOFLEX - sistēma, ar hidraulisku komponenšu palīdzību, neatkarīgi no lauka virsmas 100 % izlīdzina sekciju spiedienu uz augsni. Visai metāla konstrukcijai ''DAL - BO'' rūpnīcas 3 gadu garantija. Automātiskā transporta stāvokļa atslēga. Domkrats. Transporta gaismas ierīces. Ne mazāk kā 600 kg svara uz 1 - u darba platuma metru. Augstas izturības 150 x 100 mm profila rāmis. Īpaši aizargāti ruļļu aus gultņi. 60 mm hromētas disku asis. Transporta stāvokļa platums - 3,0 m. Visām sekcijām savstarpējā sasaistē īpaša 3 - D svārsta sistēma. Hidrauliskās bremzes (12,3 m modelim).

Papildiespējas:
·         aktīvā zaru drupinātājšļūce, ar hidraulisku darba dziļuma un mehanisku slīpuma (agresivitātes leņķa) regulēšanu;
·         drupinātājšļūces zaru plāksnītes ar drupinātājpirkstiem;
·         akmeņu savākšanas kastes;
·         'Scharmuller'' sakabe (K - 80);
·         hidrauliskais domkrats;
·         jūgstienis (Kat ll / lll);
·         riteņu pēdu aizlīdzinātāji;
·         hidrauliskās bremzes (10,3 m modelim);
·         pneimatiskās bremzes.
 

Dal-bo Front Flex frontālie augsnes veltņi

Front Flex ir kompakti 1 - sekcijas frontāli uzkarināmi augsnes veltņi. Īpaši efektīvi izmantojams kā sējas kombinācijas sastāvdaļa. Veltņi tiek aprīkoti ar Cambridge vai Crosskill tipa gredzeniem. Augstas izturības rāmis apvienojumā ar lielu svaru nodrošina labu darba kvalitāti uz lauka. Uzkares konstruktīvais izveidojums nodrošina labu manevrētspēju un nepaaugstina noslodzi uz stūrēšanas iekārtu, strādājot uz lauka. Transporta stāvokļa platums vienāds ar darba platumu. Metāla rāmja konstrukcijai ''DAL - BO'' rūpnīcas 3 gadu kvalitātes garantija. Transporta stāvokļa noturēšanas ķēdes. Hromētā tērauda ruļļu ass. Transporta stāvokļa automātiskā atslēga. Domkrats. Iespēja izmantot arī kā aizmugurējās uzkares augsnes veltni.

Papildaprīkojumā:
·         frontālā aktīvā zaru drupinātājšļūce ar mehanisku darba dziļuma un slīpuma leņķa (agresivitātes) regulēšanu;
·         mainot augstumu, slīpums paliek nemainīgs.
 

Dal-bo Mini Max Classic augsnes veltņi
Mini Max Classic ir hidrauliski salokāmi augsnes veltņi ar plašu pielietojumu: pirmsējas darbos, sējumu pievelšanas darbos, kā arī ziemāju pavasara apstrādē. Bez tam augsnes veltņus var izmantot tandēmā ar disku kultivatoru. Visas funkcijas tiek vadītas no traktora kabīnes. Hidrauliskā veltņu salocīšana tiek veikta miera stāvoklī. Ruļļu sekciju darba virsmu pārsedze nodrošina kvalitatīvu augsnes apstrādi uz nelīdzena lauka, kā arī veicot pagriezienus. Svara sadalīšanu no vidus sekcijas uz sānu sekcijām nodrošina mehāniski ar spriegotu atsperu vai ar hidraulisku elementu palīdzību. Īpaša DUO - FLEX sistēma nodrošina katras sekcijas neatkarīgu darbību uz nelīdzenas lauka virsmas. DAL - BO rūpnīcas 3 gadu garantija rāmja metāla konstrukcijai. 60 mm fromēta tērauda ass veltņu diskiem. Automātiskā transporta stāvokļa atslēga (3 un 5 - sekciju modeļiem). Transporta apgaismojums (3 un 5 - sekciju modeļiem). 500 kg svara uz 1 - u metru. Transporta stāvokļa platums - 3,0 m. Augsnes veltņiem tiek uzstādīti vai nu Cambridge vai Crosskill diski.

Papildaprīkojumā:
·         transporta apgaismojums (4,5; 5,3; 6,3 un 8,3 m modeļiem);
·         akmeņu savākšanas kastes (2 gab.);
·         pneimatiskās bremzes;
·         sakabes ierīce ''Scharmuller'' K - 80;
·         uzkares / sakabes papildierīces.

Dal-bo MiniMax "XL"augsnes veltņi

MiniMax ''XL'' ir hidrauliski salokāms 3 - sekciju augsnes veltnis ar horizontālām ruļļu sekcijām un zemu smaguma centru. Visas operācijas tiek vadītas no traktora kabīnes. Pateicoties labai darba platuma pārsedzei, tiek nodrošināta laba darba kvalitāte dažādos lauka reljefos, kā arī veicot pagriezienus. Mehanisku svara pārnešanu no vidējās sekcijas uz malējām nodrošina 2 - as nospriegotas atsperes, bet katras sekcijas neatkarīgu darbību nodrošina īpaša DUO - FLEX sistēma. Veltņi tiek aprīkoti ar: Cambridge, Crosskill diskiem vai ar ūdeni pildītiem cilindriem. Metāla rāmja konstrukcijai ''DAL - BO'' rūpnīcas 3 gadu garantija. 60 mm hromētā tērauda ass veltņa ruļļiem. Transporta stāvokļa platums - 2,5 m.

Papildaprīkojumā:
·         hidrauliski darbināma aktīvā zaru drupinātājšļūce;
·         zālāju nelīdzenumu aizlīdzināšanas šļūce (zālāju modeļiem).


Dal-bo Levelflex 2008 frontālie augsnes veltņi

Viensekcijas (1,5 m; 2,5 m un 3,0 m) un 3 - sekciju (4,0 m; 4,5 m un 6,0 m) frontāli uzkarināmie augsnes veltņi ar izturīgu rāmi un stipru balstiekārtu, ar optimālu stūrēšanas ģeometriju. Levelflex veltņi ir lielisks palīgs augsnes sagatavošanai sējas darbiem. Uzkares konstrukcija būtiski samazina pacelšanas jaudu un traktora priekšdaļas noslodzi. Lai sasniegtu dziļāku augsnes apstrādi un sacietējušu zemes gabalu sašķelšanu, DAL - BO izmanto diskus ar 30° V-veida profilu. Taču atkarībā no augsnes struktūras un klientu prasībām, veltņus iespējams apgādāt ar Cambridge un Crosskill diskiem, kā arī ar hidrauliski darbināmu aktīvo zaru drupinātājšļūci. Visai rāmja konstrukcijai - ''DAL - BO'' rūpnīcas 3 gadu garantija. Automātiskā transporta stāvokļa fiksēšanas atslēga. 60 mm hromētā tērauda ass drupinātājdiskiem. Īpaši veidoti disku attīrīšanas skrāpīši. Domkrats. Ir iespējams V-veida diskus izvietot kombinācijā tā lai 90 cm diski būtu vidējai sekcijai, bet 80 cm diski - malējās sekcijās. Bez tam 1,5 m versiju iespējams aprīkot ar 4,0 m drupinātājšļūci.

Papildaprīkojumā:
·         frontālā aktīvā zaru drupinātājšļūce ar hidraulisku darba dziļuma un slīpuma leņķa (agresivitātes) regulēšanu;
·         mainot augstumu, slīpums paliek nemainīgs.

 
Atpakaļ