Par mums

COVID-19

Mēs esam atbildīgi! Mūsu klientu, piegādātāju, darbinieku drošība un labklājība ir galvenā prioritāte. Neskatoties uz šī brīža situāciju, kas ir izraisījusi izmaiņas mūsu ikdienā un darba vidē,  INTRAC  Latvija turpina strādāt un apkalpot klientus. Novērtējam Jūsu sapratni par radītajām neērtībām, uzsverot ka, mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu nepārtrauktu uzņēmuma darbu un klietu apkalpošanu. Esam ieviesuši virkni drošības pasākumu, lai ierobežotu Covid-19 vīrusa radīto risku izplatību, kā arī nodrošinātu drošu vidi uzņēmuma darbiniekiem un klientiem:

  • Esam pārstrukturizējuši rezerves daļu personāla darba organizāciju, samazinot līdz minimumam ofisa personālu, sadalot to uz maiņām un pārorientējot to uz attālinātu darbu.
  • Rezerves daļu un servisa pasūtījumu pieņemšana, tā pat ka rezerves daļu izsniegšana un tehnikas remonti, kā vienmēr notiek visās INTRAC vietās un servisa izbraukumos visā Latvijā.
  • Visās INTRAC tirdzniecības vietās personālam, kā arī servisa izbraukuma mehāniķiem, ir nodrošināti nepieciešamie dezinfekcijas līdzekļi.
  • Rezerves daļu izsniegšana notiek izslēdzot vai samazinot līdz minimumam tiešo kontaktu starp cilvēkiem.
  • Tehnikas pārdošanas process norisinās kā ierasts, pārdošanas komandām darbojoties, galvenokārt, attālināti.

Visi  uzņēmuma kontakttālruņi un pēcpārdošanas dežūrtālruņi darbojas kā parasti, tie ir atrodami mūsu mājas lapā www.intrac.lv kontaktu sadaļā.

 

 

SIA INTRAC Latvija ir zviedru uzņēmuma INTRAC Group AB meitas uzņēmums Latvijā. INTRAC Latvija ir industriālās un lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības un pēcpārdošanas apkalpošanas uzņēmums Latvijā. Mūsu klienti strādā mežizstrādes, lauksaimniecības, celtniecības un rūpniecības jomās. Mēs sadarbojamies ar pasaules vadošajiem tehnikas piegādātājiem un nodrošinām kvalificēta tehniskā personāla pakalpojumus. INTRAC Latvija ir vadošais uzņēmums tā pārstāvēto produktu tirgus segmentos. Tas apliecina klientu ticību mums un mūsu sniegtajiem pakalpojumiem. SIA INTRAC Latvija centrālais birojs, stacionārais serviss un centrālā rezerves daļu noliktava atrodas Rīgā, Maskavas ielā 458. Tas ir labākais tehnikas tirdzniecības un servisa centrs Baltijā un viens no labākajiem Eiropā. Tajā ir plašas un moderni aprīkotas servisa un noliktavas telpas, kā arī ērts birojs. Uzņēmumam ir filiāles Saldū, Rēzeknē un Valmierā, māsas uzņēmumi Lietuvā - INTRAC Lietuva , Igaunijā - INTRAC Eesti .

Uzņēmums ir "Lauksaimniecības un tehnikas ražotāju un tirgotāju asociācijas" biedrs.

Atpakaļ