Serviss Rīgā

Remonti stacionārajā servisā Rīgā

Tehnikas remonti tiek veikti stacionārā servisa darbnīcās, kuru platība ir 800m2. Šī platība ir sadalīta septiņās remonta zonās un mazgāšanas telpā. Katrai remonta zonai ir iebraukšanas vārti. Visas remonta zonas ir aprīkotas ar izplūdes gāzu nosūcējiem un centralizēto eļļas padeves iekārtu ar elektronisko sadales pulti. Divas remonta zonas ir aprīkotas ar remonta bedrēm. To aprīkojumā ir ātrā eļļas nolaišanas iekārta un pneimo-hidrauliskais demontāžas domkrats ar celtspēju 6 tonnas. Smago kravu pārvietošanai un montāžai ir paredzēts pārvietojamais krāns ar celtspēju 12.5 tonnas. Blakus remonta zonām atrodas darba galdu telpa, agregātu remonta telpa, servisa noliktavas un metināšanas zona. Metināšanas vajadzībām ir paredzēta pārvietojama kombinētā metināšanas aparatūra.

Remonti izbraukumā no Rīgas servisa

Lai veiktu tehnisko apkopi, diagnostiku un remontu klientiem vēlamā atrašanās vietā un laikā, izbraukumā dodas servisa apkalpošanas mašīnas, kas aprīkotas ar visiem nepieciešajiem instrumentiem un iekārtām. Katrā servisa mašīnā ir gaisa kompresors un strāvas ģenerators (220V un metināšanas strāva), gāzes metinšās iekārta, kondicionēšanas sistēmu diagnostikas un uzpildīšanas aprīkojums. Elektroniskās sistēmas diagnostikai un remontam izbraukumā servisa speciālisti izmanto portatīvos datorus un speciālos programmatorus.

Tehnikas pirmspiegādes sagatavošana un periodiskās tehniskās apkopes

Katrai jaunas tehnikas vienībai, kas tiek piegādāta mūsu klientiem tiek veikta pirmspiegādes sagatavošana. Tiek pārbaudīti svarīgākie mašīnas komponenti un tehniskie parametri. Pēc klienta pieprasījumatiek uzstādīts papildus aprīkojums (mobilie telefoni, radio, uzpildīšanas sūknis, kondicionēšanas sistēmas, PC, printeru, utmldz.)

INTRAC Latvija serviss veic periodiskās tehniskās apkopes visai pārstāvētai tehnikai. Apkopes tiek veiktas stacionārajā servisā Rīgā, Maskavas ielā 458, vai izbraukumā pie klienta. Tiek nodrošināta arī tehnikas mazgāšana ar speciālām mazgāšanas iekārtām. Serviss piegādā visus apkopēm nepieciešamos materiālus (filtrus, eļļas, blīves, utmldz.)

Garantijas apkalpošana un tehnikas diagnostika

Tehnikas garantijas laikā INTRAC Latvija serviss nodrošina maksimāli ātru garantijas remontu izpildi. Garantijas laikā visi remonta darbi tiek izpildīti bez maksas, ja bojājumi nav radušies ekspluatācijas noteikumu pārkāpuma rezultātā. Informācija par bojājumiem tiek nosūtīta ražotājam, uz garantijas departamentu, lai defekti tiktu piefiksēti, izanalizēti un tiktu veikti tehnikas uzlabojumi. INTRAC Latvija serviss veic arī dažādas bezmaksas tehnikas pārbūves, ko ražotājs rekomendē veikt kampaņu ietvaros.

Veicot tehnikas diagnostiku INTRAC Latvija servisa speciālisti pirms remonta uzsākšanas sastāda remonta izmaksu kalkulāciju (rezerves daļas un darba izpildes laiks), kuru mūsu klienti var izmantot, lai novērtētu remonta izmaksas un izvēlētos remontam piemērotu laiku. Tāda veida diagnostiku serviss veic gan pēc klienta pieprasījuma, gan arī veicot periodiskās tehniskās apkopes un tekošos remontus. Regulāri veikta diagnostika nodrošina savlaicīgu nelielu defektu novēršanu un tā rezultātā samazina remontu izmaksas lieliem remontiem.

Lietotas tehnikas atjaunošana un papildus aprīkojuma montāža

Sadarbībā ar INTRAC Latvija tehnikas tirdzniecības menedžeriem un remonta uzņēmumiem gan Latvijā, gan ārpus Latvijas robežām mūsu serviss piedāvā klientiem plašas iespējas lietotas tehnikas un tās agregātu atjaunošanai. Veicot remontējamās tehnikas novērtēšanu servisa darbinieki piedāvā izdevīgāko remonta variantu un iesaka uzņēmumu, kurā specifiskus darbus izpildīs atbilstošā kvalitātē.

INTRAC Latvija serviss veic dažādu papildus aprīkojuma montāžu gan jaunām, gan lietotām mašīnām. Mēs uzstādām kondicionēšanas sistēmas, dzinēju priekšsildītājus, autonomus kabīnes sildītājus, papildu apgaismojumu, hidrauliskus papildus agregātus, degvielas uzpildīšanas sūkņus, vakuuma sūkņus hidrauliskajām sistēmām, kā arī dažāda veida elektriskās un elektroniskās ierīces.

Tehniskās konsultācijas

Visiem INTRAC Latvija servisa klientiem ir iespēja saņemt bezmaksas tehniskās konsultācijas par mašīnu tehniskajiem parametriem, darbības principiem, eļļu un smērvielu pielietošanu, mašīnu sastāvdaļu uzbūvi un rezerves daļām. Speciālisti ieteiks labāko tehnisko risinājumu mašīnu pārbūves gadījumos un palīdzēs izvēlēties izdevīgāku pārbūves variantu. INTRAC Latvija servisa praksē bieži tiek izmantotas telefoniskas konsultācijas, kad servisa speciālisti palīdz atrisināt dažādas tehniskās problēmas.

Mūsu tehniskās zināšanas un pieredze vienmēr ir klienta rīcībā!

Centralizēta servisa pieteikšana Rīgā:

  • Mežtehnikai un lauksaimniecības tehnikai  + 371 29 404 311
  • Pacēlājtehnikai +371 26 673 299
  • Būvtehnikai + 371 29 163 187 Konsultācijas par tehniku

  • Tehniskais direktors +371 28664842 (Andrejs Stoļarovs)
  • Garantiju speciālists +371 29428352 (Mārcis Jusevičs)
  • Garantiju speciālists lauksaimniecības tehnikai +371 29406186 (Raimonds Čukna)
Atpakaļ