Par mums Kontakti
Seko mums:

Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

John Deere 1170G harvesters

John Deere 1170G harvesters ir izcila izvēle retināšanas un agrīnās atjaunošanas darbiem mežistrādē. Vienkārša mašīnas ekspluatācija un uzturēšana, vienlaikus nodrošinot jaudu, degvielas efektivitāti, uzticamību un zemas izmaksas īpašniekam.

  • Uzlabota redzamība pateicoties jaunajam aizmugures rāmja dizainam;
  • 7% lielāka dzinēja jauda;
  • Ražīgāks hidraulikas darba sūknis;
  • IBC kā papildus opcija.

 

Ģenialitāte un jaunas papildus funkcijas.

1170G harvesters ir aprīkots ar John Deere 6068 PowerTech Plus turbokompresijas, dzesēšanas ar saspiesto gaisu, 6 cilindru, 6,8 l dzinēju, nodrošinot pareizo tehnoloģiju īstajā laikā.
Lielāks darba sūknis (190 cm3) nodrošina lielāku jaudu un griezes momentu, lai optimizētu degvielas ekonomiju un maksimāli palielinātu produktivitāti jebkuros kokmateriālu sagatavošanas apstākļos. Pateicoties augstajai vilktspējai ar jaunajām 24,5 collu riepām, jaunā CH6 manipulatora iespaidīgajam celšanas spēkam un H414 harvestera galvas nepārspējamai jaudai, 1170G ir izcila izvēle retināšanas un agrīnās atjaunošanas darbiem mežistrādē.
Timbermatic H-16 vadības sistēma nodrošina efektīvu mašīnas vadīšanas procesu, savukārt, operatora darbvietas automātiskā rotācija un līmeņošana gādā par pastāvīgu operatoru produktivitāti un ērtībām visā darbdienas garumā.

 

Tehniskie rādītāji

Izlices garums 10/11,3 m
Dzinēja jauda 155 kW
Harvestera darba galvu opcijas H412, H413, H414
Atpakaļ