Par mums Kontakti
Seko mums:

Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

John Deere 1210G forvarders

Forvarders ar augstu ražīgumu, piemērots darbam kailcirtēs. 1210G forvardera Final Tier 4 dzinējs atbilst jaunākajiem noteikumiem par izmešiem, un tam ir apmēram par 7,5% lielāka jauda un griezes moments nekā IT4 dzinējam.

  • Precīza manipulatora vadība
  • Jaudīgs Final Tier 4 dzinējs
  • 7,5 % lielāks vilkmes spēks
  • Vienkārša elektrovadības sistēma

 

Forvarders ar augstu ražīgumu, piemērots darbam kailcirtēs.

Inteliģentā manipulatora vadība  ļauj efektīvāk veikt kravu apstrādi un uzlabo produktivitāti pat par vienu kravu dienā. Inteliģentās manipulatora vadības jaunākajai 2.0 versijai ir uzlabota satvērēja vadības precizitāte.

Vadības sistēma ir atjaunotā TimberMatic F-16. Pieejamā JDLink tālvadības sistēma atvieglo mašīnas pamatdatu pārraudzību mobilajā ierīcē vai birojā. Mašīna saglabā augstu darbspējas laika līmeni, ja produktivitātes izmaiņas tiek konstatētas jau pašā sākumā un tās var ātri novērst.

Attālums starp forvardera priekšējo un aizmugurējo riteņu rumbām aizmugures šasijai ir lielāks nekā standarta modelim. Spēka piedziņas bloks un pagriešanās rādiuss ir tāds pats kā mašīnai ar standarta HD portāla šasiju. Garās šasijas risinājumu var izmantot gan uz normālas, gan arī uz mīkstas augsnes. Garā šasija nodrošina stabilitāti, virzoties pār šķēršļiem akmeņainā apvidū, bet mašīnas priekšējās un aizmugurējās šasijas zemais spiediens pret zemi padara mašīnu par izcilu izvēli mežizstrādei uz mīkstas augsnes.

Ir pieejamas vairākas kravas nodalījuma alternatīvas ar dažādiem platumiem atšķirīgai izmantošanai. Maināma izmēra kravas nodalījumu (VLS) veido trīs speciālie teleskopiski izbīdāmi kūleņi. 

Tehniskie rādītāji

Kravnesība 13000 kg
Izlices garums 7,2/8,5/10 m
Dzinēja jauda 156 kW
Griezes moments 935 Nm
Atpakaļ