Par mums Kontakti
Seko mums:

Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

John Deere 1270G harvesters

Jaunās G - sērijas harvesters John Deere 1270G patērē ievērojami mazāk degvielas nekā iepriekšējais modelis, bet var lepoties ar vēl lielāku jaudu. Lielāks ir arī griezes moments: par 17% 6 riteņu mašīnai un 5% — 8 riteņu mašīnai. Tomēr degvielas patēriņš ir ļoti zems, un tas rada ievērojamus tiešos ietaupījumus visā mašīnas kalpošanas laikā.

  • Efektīva, daudzpusīga, augstražīga mašīna
  • Ražīgas harvestera darba glavas
  • CH7 harvestera manipulators
  • Patīkama darba vide operatoram

 

Augstas veiktspējas harvesters paredzēts darbam kailcirtēs.

John Deere G sērijas dzinēji atbilst jaunākajam Final Tier 4 / 4. posma izmešu standartam. Ievērojot prasības par izmešiem, ir uzstādīts cietdaļiņu filtrs (DPF), dīzeļmotoru oksidācijas katalizators (DOC), selektīvā katalītiskā reducēšana un karbamīda tvertne, turklāt tas viss atrodas labi pasargātās mašīnas vietās, nemainot motora pārsega izmērus. Joprojām ir laba darba zonas redzamība.

Papildus pārveidotajam dzinējam 1270G ir jauni vadības moduļi un elektroinstalācijas stiprinājumi. Augstas kvalitātes savienotāji samazina traucējumus, un jaunie moduļi uzlabo vadības sistēmas efektivitāti.

Kabīnes opcijas ietver fiksētu kabīni vai kabīni ar rotāciju un līmeņošanu. Pārveidotajā kabīnē ar rotāciju un līmeņošanu ir vairāk vietas, un interjerā izmantotie materiāli ir vieglāk tīrāmi. Mašīna ir aprīkota ar apstrādes jaudas vadību (PPC) — vienkāršu un viegli izmantojamu risinājumu jaudas un degvielas ekonomijas līdzsvarošanai dažādos mežizstrādes apstākļos.

TimberMatic H-16 G sērijas harvesteriem ir uzticama un viegli izmantojama vadības sistēma ikdienas darba uzdevumu labākai pārvaldībai. Vadības sistēma aptver mērīšanas un griešanas funkcijas, kā arī bāzes mašīnas iestatījumus. Konfigurējamais lietotāja interfeiss, īsinājumtaustiņi biežāk izmantotajiem iestatījumiem, operatora specifiskie iestatījumi un interaktīvās izvēlnes paātrina un atvieglo ikdienas darbu.

 

Tehniskie rādītāji

Izlices garums 8,6 /10/11,7 m
Dzinēja jauda 200 kW
Harvestera darba galvu opcijas H413, H414, H270, H480C ja H415
Atpakaļ