Par mums Kontakti
Seko mums:

Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

John Deere 1470G harvesters

Augstražīga mašīna darbam ar liela diametra kokiem kailcirtēs. 1470G ir John Deere lielākais harvestera modelis. Tehnoloģijas ziņā 1470G praktiski ir tāds pats kā 1270G, tam ir lielāks CH9 manipulators un līdz ar to atšķirīgs priekšējais rāmis, kā arī lielākas riepas un šasijas asis. Manipulatora pagriešanas cilindri atrodas paralēli harvestera rāmim, tādējādi uzlabojot šļūteņu un kabeļu izvietojumu.  Manipulatoram ir izcils darbības ātrums, turklāt manipulators bez grūtībām darbojas arī pilnīgi izvērstā stāvoklī.

  • Augstražīgs un ekonomisks
  • CH9 manipulators
  • Komfortabla darba vide operatoram

 

Augstražīga mašīna darbam ar liela diametra kokiem kailcirtēs.

Pateicoties jaunajam Final Tier 4 dzinējam, 1470G ir lieliska degvielas ekonomija: patēriņš ir pat par 10% mazāks nekā IT4 dzinējam, bet jaudas un griezes momenta palielinājums pārsniedz 5%. Dzinējs ātri reaģē uz slodzes izmaiņām, un augstais griezes moments ar plašo apgriezienu diapazonu ļauj strādāt produktīvi un ar efektīvu degvielas patēriņu.

1470G jaunie vadības moduļi uzlabo bāzes mašīnas vadības sistēmas jaudu un precizitāti. Dubultā sūkņa hidrauliskā sistēma nodrošina vienmērīgu harvestera galvas un manipulatora vienlaicīgu darbību.
John Deere H415 harvestera galva veido efektīvu kombināciju ar John Deere 1470G harvesteru un CH9 manipulatoru. H415 harvestera galva cieši satver stumbrus, un CH9 manipulatora jauda un precizitāte ļauj strādāt ātrāk un efektīvāk.

 

Tehniskie rādītāji

Izlices garums 8,6/10/11 m
Dzinēja jauda 200 kW
Harvestera darba galvu opcijas H415, H480C, H270 Series II and H290
Atpakaļ