Par mums Kontakti
Seko mums:

Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

John Deere 1510G forvarders

Jaudīgs, lielas kravnesības un augstas veiktspējas forvarders darbam kailcirtēs. 1510G forvardera Final Tier 4 dzinējs atbilst jaunākajiem noteikumiem par izmešiem, un tam ir aptuveni par 5% lielāka jauda un pat par 8,5% lielāks griezes moments nekā IT4 dzinējam. Pateicoties jaudas un griezes momenta pieaugumam, 1510G forvarderim ir augstāka produktivitāte. Turklāt, izcilā manipulatora vadība un atjaunotā TimberMatic F-16 operētājsistēma uzlabo darba komfortu un efektivitāti.

  • Precīza manipulatora vadība
  • Jaudīgs Final Tier 4 dzinējs
  • 8.5% lielāks vilkmes spēks
  • Vienkārša elektrovadības sistēma

Jaudīgs, lielas kravnesības un augstas veiktspējas forvarders darbam kailcirtēs.

1510G forvarders ir veiklāks par iepriekšējo modeli, jo tā pagriešanas leņķis ir pieaudzis no 42 līdz 44 grādiem. Inteliģentā manipulatora vadība ļauj efektīvāk veikt kravu apstrādi un uzlabo produktivitāti pat par vienu kravu dienā. Inteliģentās manipulatora vadības jaunākajai 2.0 versijai ir uzlabota manipulatora vadības precizitāte.

Kabīne ar līmeņošanu un rotāciju ir ērta darba vide. Kabīne paliek līmenī slīpā vietā un pagriežas darba zonas virzienā, lai operators visu dienu varētu ērti strādāt. Kabīnē ir patīkami zems trokšņa līmenis, un 1510G efektīvā vibrāciju absorbcija nodrošina vienmērīgu braucienu. JDLink sistēma atvieglo mašīnas pamatdatu pārraudzību mobilajā ierīcē vai birojā. Mašīna saglabā augstu darbspējas laika līmeni, ja produktivitātes izmaiņas tiek konstatētas jau pašā sākumā un tās var ātri novērst.

 

Tehniskie rādītāji

Kravnesība 15 000 kg
Izlices garums 7,2/8,5/10 m
Dzinēja jauda 164 kW
Griezes moments 978 Nm
Atpakaļ