Par mums Kontakti
Seko mums:

Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

Meža mērinstrumenti


 
SIA INTRAC Latvija ir oficiālais Haglof Sweden un Tarmet Oy pārstāvis Latvijā, piedāvājot:
 • Attāluma mēritājus;
 • Augstummērus;
 • Dastmērus;
 • Elektroniskos dastmērus;
 • Audzes šķērslaukuma noteikšanas mērinstrumentus;
 • Pieauguma svārpstus;
 • Marktax marķēšanas sistēmas;
 • Koku marķējamās lentas.

Walktax attāluma mēri

Walktax diega tipa attāluma mērs ir precīzs instruments attāluma noteikšanai. Ar gudri izveidotu konstrukciju Walktax attāluma mērs ir neaizstājams palīgs ainavu kontrolei, ceļa darbu un meža darbu veikšanai.
Walktax diega tipa attāluma mēram ir precīzs distances skaitītājs kas nodrošina nemainīgi labu sniegumu jebkurā sezonā. 100 % kokvilnas diegs bioloģiski noārdās un nekaitē dabai, bet ir pietiekami izturīgs normālai mērīšanas procedūrai.

Walktax diega tipa attāluma mēra priekšrocības:

 • Viegli piestiprināms pie jostas
 • Ārēja skaitītāja notīrīšanas poga
 • Konstrukcija, kas ļauj ātri nomainīt mērauklu, arī ar darba cimdiem rokās
 • Izturīgs Polikarbonāta-plastikas apvalks
 • Ārējs nazis diega nogriešanai
 • Aptuveni 2300m ietilpība
 • Diega vadītājs ir veidots no izturīgas kompozītmateriālu plastmasa lai novērstu nodilumu
 


Mantax Precision dastmēri

Mantax Precision  Dastmēru vienkāršā uzbūve ļauj viegli ar to darboties jebkurā sezonā. Mantax Precision  ir pieejams dažādās mērvienībās, kā arī ir iespējams izvēlēties dastmērus garumā no 40-127 centimetriem. Visas detaļas ir veidotas izturīgas un iedaļas nenodzisīs pat pēc gadiem ilgas izmantošanas. Zilā krāsa ļauj to viegli ieraudzīt jebkurā vidē. Dastmērs ir veidots no alumīnija kas to padara vieglu un izturīgu.
 Elektroniskais dastmērs Digitech Professional

Elektronisko dastmēru Mantax Computer Caliper lieto augoša meža uzmērīšanai, sagatavota sortimenta un grēdās nokrauta sortimenta uzmērīšanai. Tas sver tikai 1 kg un ir ērtslietošanai. Tam ir tikai četri taustiņi, ar kuriem var veikt visas operācijas. Tas ir kā mazs dators ar programmām, kuras nodrošina uzdevumu izpildi. Kopā ar dastmēru tiek dota standartprogramma. Haglof veic arī dažādu programmu izstrādi, piemērojot to katras valsts klienta vajadzībām. Šis instruments tiek pārdots 120 valstīs. Pašreiz kopīgi ar INTRAC Latvija kā oficiālo izplatītāju, pieaicinot speciālistus no Latvijas, uzsākts darbs pie Latvijas apstākļiem piemērotas pamatprogrammas izstrādāšanas.

Pamatdarbības - augoša meža mērīšana, mērot katru koku atsevišķi vai izmantojot parauglaukumumetodi,krājas noteikšana audzē. Uzmērot kokus audzē, elektroniskajā dastmērā tiek ievadīta informācijapar koku caurmēru, koku sugu, augstumu un kvalitāti. Pabeidzot mērīšanu, elektroniskais dastmērs uzreiz var izskaitļot rezultātu, kas redzams dastmēra displejā: krāja / ha, koku skaita / ha, vidējais koks. Iegūtos datus var izdrukāt ar maza portatīvā printera palīdzību. Elektroniskais dastmērs ir arī pieslēdzams pie datora un līdz ar to var veikt tālāku datu apstrādi. Ja nepieciešams datus ar mobilā telefona un modema palīdzību var pārsūtīt uz datoru, kas atrodas ofisā. Šo dastmēru izmanto arī harvesteru galvu kalibrēšanai.
Ar šī instrumenta palīdzību mēs iegūstam to, ka meža mērīšana notiek daudz ātrāk,precizitāte ir daudz lielāka, rezultāti tiek apkopoti daudz ātrāk, visu var veikt viens cilvēks.
 

Augstuma, attāluma, leņķu mērītājs Vertex III

Augstuma, attāluma, leņķu mērītājs Vertex III darbojas uz skaņas principa. Tasnozīmē, ka mērīšanai netraucē koku lapas vai krūmi. Mērījumu precizitāte 6 cm. Šis princips paredzēts koku augstuma, attāluma, piemēram, parauglaukuma rādiusa mērīšanai un leņķu mērīšanai. Ar infrasarkano staru palīdzību, datus no Vertex III var pārraidīt uz elektronisko dastmēru.

 
 

Pieauguma svārpsti

Haglöf Klasiskais pieauguma svārpsts ir instruments ar kura palīdzību ir iespējams ātri un vienkārši noteikt koka vecumu, augšanas ātrumu un kvalitāti. Svārpsts tiek izmantots arī lai noteiktu koksnes blīvumu, piesārņojuma kontrolēšanai, trūdēšanas procesu identifikācijai un ķīmiskās iesūkšanās kontrolei.
Haglöf pieauguma svārpsti ir pieejami dažādos izmēros, garumos un diametros visiem koksnes un koku veidiem. Haglöf svārpsti ražoti no augstas kvalitātes zviedru tērauda un pārklāti ar politetrafluoretilēnu kas aizsargā tos no rūsas un samazina berzi.

Svārpsta uzgalim ir cilindra forma kas nodrošina paņemtā parauga nonākšanu uz izvilcēja pamatnes. Izvilcējs ir veidots no nerūsējošā tērauda un ar tā palīdzību paraugs tiek izvilkts no cilindriskā nodalījuma svārpsta iekšienē. Lielā Haglöf pieaugumu svārpstu izvēle dod iespēju atrast nepieciešamos izmērus konkrētam pielietojumam.
 

 

Detalizētāku informāciju jautājiet
Mežtehnikas rezerves daļu tirdzniecības speciālistam
Uģim Groskopam
Tālrunis: +371 67803702
Atpakaļ