Par mums Kontakti
Seko mums: Facebook Youtube

MOBILIE ŠĶELDOTĀJI

INTRAC Latvija ir oficiālais BRUKS ​ mobilo šķeldotāju pārstāvis Latvijā. BRUKS uzņēmumam ir vairāk kā 30 gadu pieredze mežizstrādes tehnikas izgatavošanā un tirdzniecībā. Sazinieties ar mežizstrādes tehnikas nodaļas komandu, lai saņemtu vispiemērotāko risinājumu tehnikas izvēlē!

Bruks mobilais šķeldotājs 605

605. modelis ir kompakts, manevrējams un ārkārtīgi produktīvs šķeldotājs kurināmās šķeldas ražošanai no galotnēm un zariem, koku daļām, kā arī no maziem un vidējiem apaļkokiem. Apvienojot BRUKS tradicionālos risinājumus ar jaunām, inovatīvām idejām, 605. modeļa šķeldotājs nodrošina augstu šķeldas kvalitāti, pateicoties pilna garuma nažiem, šķeldošanas trumulim ar aizsargapvalku un BRUKS unikālajam šķeldošanas paātrinātājam. Mašīna ir paredzēta, ka to darbina 130-250 kW (180-330 ZS) dzinējs. Šī pamata šķeldošanas iekārta ir konstruēta tā, lai apkopi veikt būtu viegli un droši, un tai ir savas hidrauliskās un kontroles sistēmas. To var uzstādīt uz daudzfunkcionālas šasijas ar celtni, kā arī apvienot ar tvertnes šasiju. Šķeldotāja drošības aprīkojums ietver sensorus, kas norāda rotora apstāšanos un pārsega bloķēšanu. Šķeldotāja 605. sēriju raksturo ļoti liela jauda sava izmēra klasē, pateicoties kompaktajai un pārdomātajai konstrukcijai.

 

Bruks mobilais šķeldotājs 605 PT​

605 PT ir šķeldošanas ierīce, nokomplektēta ar hidrauliskajām un kontroles sistēmām, kas uzstādītas uz daudzfunkcionālas šasijas. Ierīce ir jāpievieno pie 130-250 kW (180-330 ZS) lauksaimniecības traktora, un to darbina, izmantojot vārpstas un siksnas piedziņu. Celtnis ir novietots uz šķeldotāja šasijas vai traktora, un abos gadījumos to darbina traktora sūkņa sistēma. 605. modelis ir kompakts, manevrējams un ļoti produktīvs šķeldotājs kurināmās šķeldas ražošanai no galotnēm un zariem, koku daļām, kā arī maziem un vidējiem apaļkokiem. Augstu šķeldas kvalitāti garantē pilna garuma naži, šķeldošanas trumulis ar aizsargapvalku un BRUKS unikālais šķeldas paātrinātājs. 605 PT raksturo ļoti liela jauda sava izmēra klasē, pateicoties kompaktajai un pārdomātajai konstrukcijai, kas apvieno BRUKS tradicionālos risinājumus un jaunas, inovatīvas idejas.

 

Bruks mobilais šķeldotājs 605 PT​C

605 PTC piekabe sastāv no daudzfunkcionālas šķeldotāja šasijas, kas nokomplektēta ar hidrauliskajām un kontroles sistēmām un, izmantojot ātros savienojumus, to pievieno pie tvertnes šasijas parastajām 6 m tvertnēm, kas ir vieglas uz zemes un viegli manevrējamas, pateicoties pašstūrējamām šasijas asīm ar hidrauliskiem trieciena absorbētājiem. Tvertnes āķis paredzēts tvertņu pārvietošanai un centrēšanai, un tās pat var noliekt atpakaļ, lai iztukšotu. Piemērots vilcējs ir 130-250 kW (180-330 ZS) lauksaimniecības traktors, kas darbina šķeldotāju ar vārpstas un siksnas piedziņas palīdzību. Celtnis ir novietots uz šķeldotāja šasijas vai traktora, un abos gadījumos to darbina traktora sūkņa sistēma.

 

Bruks mobilais šķeldotājs 806

Attīstot tālāk 800. sēriju, mobilā šķeldotāja 806. modelis ir populārākā izmēra klase mobilajai šķeldošanai; šim modelim ir savs dzinējs vai arī tas var būt mašīnas piedziņas versijā. 806. modelis piedāvā darbuzņēmējam „VIENKĀRŠI VISLABĀKO” šajā klasē. Tas ir paredzēts biokurināmās šķeldas ražošanai ar teicamu šķeldas kvalitāti un labāko rentabilitāti. BRUKS mobilie šķeldotāji ir pazīstami ar lielo jaudu un uzticamību, ilgu kalpošanas laiku un teicamu manevrējamību.

 

Bruks mobilais šķeldotājs 806 ST

BRUKS 806 ST ir kompakta un jaudīga mašīna ļoti efektīvai kurināmās šķeldas ražošanai. Šķeldotājs ir paredzēts galotņu un zaru, koksnes daļu un apaļkoku diametrā līdz 50 cm pārstrādei. Šķelda tiek iekrauta tieši tvertnēs, kravas mašīnās vai uz zemes. Pateicoties šķeldotāja nelielajam svaram un kompaktajai konstrukcijai, tas ir piemērots uzstādīšanai uz dažādiem nesējiem, piemēram, kravas mašīnām, autopiekabēm vai āķa pacēlāja rāmjiem. 806 ST labi iederas daudz dažādās sistēmās.

 

Bruks mobilais šķeldotājs 806 STC

Mobilā šķeldotāja modelis 806 STC ir BRUKS jaunākā unikālā un veiksmīgākā koncepta versija. 806 STC veido ļoti produktīvs šķeldotājs ar savu dzinēju, elektriskās un hidrauliskās sistēmas un šķeldas tvertne. Šķeldošanas ierīce atrodas uz rāmja, kas ir jāuzstāda uz visurgājēja, piemēram, transportiera. 806 STC ļauj veikt rentablu augstas kvalitātes kurināmās šķeldas ražošanu no mežizstrādes pārpalikumiem tikai ar viena operatora un vienas iekārtas palīdzību.

 

Bruks mobilais šķeldotājs 806 PT

806 PT šķeldošanas mašīnu darbina automašīnas 520–750 ZS dīzeļdzinējs ar ātrumkārbas, piedziņas vārpstas un siksnas transmisijas palīdzību. Šķeldotāja elektriskās un hidrauliskās sistēmas ir savstarpēji saistītas ar automašīnu. Integrētajam celtnim ir gara izlice, bet kabīne, ko var pacelt vai nolaist, atbilst jaunākajiem ergonomikas standartiem. BRUKS ļoti produktīvais šķeldotājs ir apvienots ar modernu automašīnas tehnoloģiju. 806. modelis pārstrādā galotnes un zarus, koku daļas un apaļkokus diametrā līdz 50 cm. Šķeldas paātrinātājs, kas atrodas grozāmās šķeldas caurules iekšpusē, nodrošina optimālu šķeldas kvalitāti ar vienmērīgu, efektīvu izkraušanu un minimālu putekļu piesārņojumu.

 

Bruks mobilais šķeldotājs 806 PTC

806 PTC šķeldošanas mašīnu darbina automašīnas 520–750 ZS dīzeļdzinējs ar ātrumkārbas, piedziņas vārpstas un siksnas transmisijas palīdzību. Šķeldotāja elektriskās un hidrauliskās sistēmas ir savstarpēji saistītas ar automašīnu. Automašīna pārvadā arī šķeldotāja tvertni, ko var izgāzt, paceļot uz augšu un sāniem (citas opcijas ir pieejamas). Celtnim ir gara izlice, bet kabīne, ko var pacelt un nolaist, atbilst jaunākajiem ergonomikas standartiem. 

 

Bruks mobilais šķeldotājs 1006 ST

Jaunais BRUKS 1006 šķeldotājs piedāvā jaunas iespējas mobilajā šķeldošanas biznesā. Izmantojot savu 40 gadu pieredzi, apvienojot to ar mūsu klientu vajadzībām un pieredzi, esam izstrādājuši šķeldotāju, kas ir izturīgāks, spēcīgāks un ar lielāku jaudu.
Šī mašīna sasmalcinās zarus, galotnes un baļķus, turpinot darboties visu darba dienu

Šķeldošanas nozare mainās, un darbības vieta no apvidus tiek pārvietota uz ceļa malām un termināļiem. Ar 1006. šķeldotāju mēs varam nodrošināt aprīkojumu, kas atbilst bioenerģijas nozares prasībām. 1006. šķeldotājs ir pielāgots šīm jaunajām tirgus prasībām; izturīgs šķeldotāja apvalks, lielāks trumulis, spēcīgāks dzinējs un platāka padeve ir tikai dažas no jaunajām priekšrocībām, joprojām nodrošinot ražošanu ar zemu degvielas patēriņu un augstas kvalitātes enerģijas šķeldu.

Atpakaļ