Par mums Kontakti
Seko mums:

Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

Nepārtrauktās darbības asfaltbetona rūpnīcas

Nepārtrauktās darbības asfaltbetona iekārtas tā dēvē tādēļ, ka asfalta ražošana notiek nepārtraukti. Atšķirībā no porciju tipa asfaltbetona rūpnīcām masas, pildvielas un bitumena maisīšana notiek žāvētāja cilindrā. Šī iemesla dēļ cilindru, kas ir ievērojami garāks par porciju tipa asfaltbetona rūpnīcas cilindru, sauc par maisīšanas cilindru. Šīs tehnoloģijas revolucionārā iezīme ir tā, ka žāvētāja-cilindra vienkāršība un ekonomija spēj nodrošināt augsta līmeņa sniegumu un ļoti kvalitatīvu gala produktu, ja ir veiktas precīzas izejmateriālu pārbaudes.

Nepārtrauktās darbības asfaltbetona rūpnīcām ir divi veidi: paralēlās plūsmas maisīšanas cilindrs (vienkāršākajās un lētākajās ražotnēs) un pretplūsmas ražotnes, kas ir efektīvākas no siltumapmaiņas viedokļa.
Tāpat kā tradicionālajās ražotnēs žāvētāja-maisītāja cilindrā saražotais asfalts pēc tam tiek padots uz glabāšanas tvertnēm, lai to vēlāk iekrautu smagajās automašīnās un transportētu uz ceļa darbvietu.

FAYAT Group nodrošina ar MARINI-ERMONT zīmolu visu veidu nepārtrauktās darbības asfaltbetona rūpnīcas — mobilās, pārvietojamās un stacionārās.

 

Atpakaļ