Par mums Kontakti
Seko mums: Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

Pirmssējas agregāti

Kongskilde izgatavo augstas kvalitātes lauksaimniecības aprīkojumu, kas tiek izmantots augsnes apstrādē sākot no augsnes sagatavošanas līdz augu aizsardzībai. Kongsklide galvenās produktu grupas ir pirmssējas, rugaines agregāti, jūgvārpstas frēzes, sējmašīnas, akmeņu savācēji un starprindu apstrādes agregāti.

 

Kombinētais kultivators VIBRO COMPACT

Vibro Compact ir kombinētais kultivators ar trīs rindās izvietotiem zariem izmantošanai vieglās/vidēji smagās augsnēs. Kultivatora seklais darba dziļums ļauj to izmantot darbībā ar jebkura tipa sējmašīnu, paveicot divas apstrādes darbības vienlaicīgi.

 

Uzkarināmais kultivators VIBRO MASTER 

Kongskilde Vibro Master 3000 ir pilnīgi uzkarināms sēklas gultnes kultivators, aprīkots ar vibrējošiem zariem un ar darba platumu no 6.5 līdz 8.3 m. Paredzēts darbam ar traktoriem, kuru jauda ir līdz 250 zs.

 

Kultivators MASTER SGC/ SQ

Kongskilde sgc TIPA Vibro Master  ir klasiskais S veida zaru kultivators, kurš piemērots visiem augšņu stāvokļiem. Visi Kongskilde kultivatori ir aprīkoti ar vibrējošajiem zariem. Pateicoties zaru vibrācijai uz sāniem, aizmuguri un uz priekšu – tiek panākta ļoti intensīva augsnes apstrāde, vienlaikus saglabājot precīzi ieregulēto darba dziļumu.

 

800. sērijas augsnes kultivatori

800. sērijas Kongskilde kultivatori piedāvā tādas priekšrocības, kādas var sastapt tikai lielākās viena-divu darba gājiena agregātos, ar tādu manevrējamību kas pieejamiem populārajiem vieglākiem kultivatoriem.

 

Piekabināmais kultivators GERMINATOR PRO

Germinator Pro kultivatoru koncepcija ir panākt risinājumu uzarta lauka augstas kvalitātes sēklas gultnes sagatavošanu sējai. Iegūtā raža liela apjoma kultūrās, tādās kā sīpoli, bietes, u.c. ir tieši atkarīga no sēklas gultnes sagatavošanas kvalitātes. Jaunā Kongskilde Germinator Pro nodrošina optimālas sēklas gultnes izveidošanu tikai ar vienu darba gājienu, nodrošinot teicamus apstākļus sēklas dīgšanai. Vienmērīgas sēklas gultnes izveidošana garantē ātru un vienmērīgu sēklu sadīgšanu. Augu vienlīdzīga attīstība ļauj labāk pielietot augu aizsardzības līdzekļus, lai panāktu augstāku efektivitāti ar zemākiem ieguldījumiem.

 

Piekabināmis kultivators GERMINATOR SP

Germinator ļauj sagatavot ideālu sēklas gultni, kas savukārt nodrošina ātru un vienmērīgu sēklu sadīgšanu. Laba ekonomiskā rezultāta pamats ir sēklas gultnes sagatavošanā. Vienīgi izvēloties pareizo aprīkojumu, lai sagatavotu sēklas gultni, var pilnībā iegūt maksimālo labumu no ķimikāliju un mēslojuma izlietošanas. Tā rezultātā tiks iegūta augstāka raža un saņemti lielāki ienākumi. 

 

Piekabināmais sēklas gultnes kultivators VIBRO MASTER 4000

Kongskilde Vibro Master 4000 ir sēklas gultnes sagatavošanas kultivators ar palielinātu svaru un izmantojams pārsvarā uzartā augsnē.  Tas ir aprīkots ar īpaši izturīgajiem Vibro S-zariem un ar darba platumu no 6,0 līdz pat 9,0 m, izmatojams ar traktoriem līdz 150 zs
 

Atpakaļ