Par mums Kontakti
Seko mums: Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

Rugaines apstrādes agregāti

Kongskilde izgatavo augstas kvalitātes lauksaimniecības aprīkojumu, kas tiek izmantots augsnes apstrādē sākot no augsnes sagatavošanas līdz augu aizsardzībai. Kongsklide galvenās produktu grupas ir pirmssējas, rugaines agregāti, jūgvārpstas frēzes, sējmašīnas, akmeņu savācēji un starprindu apstrādes agregāti.

 

Disku kultivators FRONT TERRA

Kongskilde Front Terra ir kompakta izmēra disku kultivators, montējams traktora priekšpusē. Tas ir piemērots rugaines sastrādāšanai un sējas gultnes izveidošanai. Front Terra sastāv no divām disku rindām, sadalītus sekcijās. Disku darba leņķis ir hidrauliski regulējams. Front Terra pievienošana traktora priekšējai uzkarei ļauj izmantot aizmugurējo uzkari citu agregātu pielietošanai.

 

Disku kultivators TERRA-D

Kongskilde Terra-D ir kompakta izmēra pilnībā uzkarināms disku kultivators piemērojams seklai rugaines kultivēšanai un sējas gultnes sagatavošanai. Terra-D sastāv no divām disku rindām, kuras sadalītas sekcijās. Disku darba leņķis ir hidrauliski izmaināms, kas ļauj viegli noregulēt agregātu izmantošanai dažādiem augsnes tipiem un apstrādes ātrumiem. Terra-D palielina darba efektivitāti, jo tiek samazināts apstrādes reižu skaits uz lauka. 

 

Disku kultivators TERRA-X (300/400/450)

Terra X disku kultivators ir aprīkots ar 660 mm diametra robotiem diskiem, kuri izgatavoti no augstas kvalitātes tērauda. Diski tiek montēti uz 40 mm kvadrātprofila caurules. Disku vārpstu X-novietojums nodrošina vienmērīgu augsnes izlīdzināšanu visa tipa augsnēs un dažādākajos augsnes apstākļos.

 

Disku kultivators TERRA-X (4000/5000/6000/7000)

Terra X disku kultivators ir aprīkots ar 660 mm diametra robotiem diskiem, kuri izgatavoti no augstas kvalitātes tērauda. Diski tiek montēti uz 40 mm kvadrātprofila caurules. Disku vārpstu X-novietojums nodrošina vienmērīgu augsnes izlīdzināšanu visa tipa augsnēs un dažādākajos augsnes apstākļos.

 

Zaru kultivators DELTA FLEX

Galvenās priekšrocības:
·         Stingri zari nodrošina vienmērīgu darba dziļumu.
·         Darba dziļums no 6 cm līdz 25 cm vienā darba gājienā.
·         Aprīkots ar spārnveida kaltiem, tādēļ tiek sasniegts pilns griezums visā darba platumā.
·         Bez pievienotiem spārnveida lemešiem iespējams lielāks darba dziļums līdz pat 25 cm vienā darba gājienā.
·         Optimāls salmu un atlikumu sajaukšanās ir iespējama pateicoties īpaši izliektam zara kātam, kas veicina augsnes “rullēšanos”.
·         Atsperes aizsardzība iedarbojas pie 400 kg spēka uz lemeša galu.
·         Saskaroties ar šķērsli, lemesis var pacelties 25 cm augstumā.
·         Viegli pārveidojams no skrūvju tipa aizsardzības uz atsperes aizsardzību.
Var savienot ar FS Seeder.

 

Zaru kultivators DELTA (bezapstājas akmeņu aizsardzība)

Delta kultivators ir konstruēts, lai varētu apstrādāt dažādu augsni, ieskaitot seklu kultivēšanu virs akmeņiem, un augsni ar lielu akmeņu daudzumu. Īpašas stiprības atspere noloka atpakaļ mehānismu lai aizsargātu kultivatoru tam saskaroties ar akmeni. Zara pievienošanas konstrukcija ļauj zaram pacelties pietiekami augstu un vēlāk šķērsli pārbraucot – zaram iedziļināties atpakaļ darba dziļumā. Papildus atsperu aizsardzībai zars tiek aizsargāts ar drošības skrūvi. Drošības skrūvi iespējams ielikt kādā no diviem urbumiem, kas ļauj iegūt dažādu iedziļināšanās spiedienu un zaru darbības leņķi, kas ir īpaši svarīgs smagās augsnēs.

 

Zaru kultivators DELTA (ar skrūves aizsardzību)

Delta ir paredzēts dažādu augšņu apstrādei. Apstrādājot laukus bez akmeņiem, labākā aizsardzība būtu skrūvju zaru aizsardzība.
Ja skrūve tiek pārslogota tā nolūzt un zars paliecas uz aizmuguri – nost no zara. Drošības skrūvi iespējams ielikt kādā no 2 urbumiem, kas nodrošina ar atšķirīgu zara iedziļināšanos augsnē un ar atšķirīgu darba leņķi, kas ir patiesi ļoti svarīgi smagās augsnēs.

 

Rugaines kultivators VIBRO FLEX (2000/4000/4200/4300)

Kongskilde Vibro Flex 4000/4200/4300 ir lieljaudas rugaines kultivatori, kuri var tikt izmantojami visdažādākajos veidos no primārās līdz sekundārai augsnes apstrādes. Vibro Flex rugaines kultivatori ir pieejami ar darba platumu no 1,9 m līdz 5,65 m.

 

Rugaines kultivators VIBRO FLEX 7400

Galvenās priekšrocības: 
·         Vibro Flex zari pastāvīgi vibrē un atstāj vaļīgu augsnes dziļāko struktūru.
·         Papildus drupināšanas efekts tiek panākts tādēļ, ka augsne sadalās pa tās dabiskās struktūras līnijām.
·         4 zaru rindas nodrošina vēl labāku augu atlieku sajaukšanos ar augsni vienā darba gājienā.
·         Īpaši izturīgā VFM atspere nodrošina tās kustību uz sāniem un arī uz aizmuguri, aizsardzībai no akmeņiem.
·         Vienmērīgs darba dziļums.
·         Darba dziļums no 6 līdz 15 cm pirmajā darba gājienā un līdz pat 25 cm nākamajā darba gājienā.
·         Ļoti plaša izturīgu un augstas kvalitātes lemešu izvēle.

 

Rugaines kultivators VIBRO FLEX frontālais

Vibro Flex kultivators ir pieejams arī kā frontālais kultivators, kas ļauj veikt vairāk nekā vienu darbību viena darba gājiena laikā. VFF 2011 kultivatora modelis ir ar vienu rāmi, darba un transporta platumu 3 m. Tas ir aprīkots ar 11 VF zariem. Frontālā kultivatora standarta aprīkojumā ir iekļauti liela izmēra skrituļu tipa riteņi, kas atvieglo traktora stūrēšanu, kā arī speciāls kronšteins iestrādāts augšējā atsaitē, lai aizsargātu traktora frontālo uzkari gan arī kultivatoru no pārslodzēm.

 

Rugaines kultivators VIBRO TILL 100

Kongskilde Vibro Till 100 kultivators ir pievienojams pie uzkares, un tas var veikt augsnes apstrādi un sēklas gultnes sagatavošanu.

Galvenās priekšrocības:
·         VTH zari vienmēr vibrē, lai labāk veiktu augsnes sadrupināšanu.
·         Atstāj vaļīgu augsni un sadrupina.
·         4 zaru rindas nodrošina labāku atstarpi starp zariem.
·         Darba dziļums no 4 līdz 15 cm.
·         Plaša lemšu izvēle.
·         Plašas aprīkojuma iespējas: veltņi, diski u.c.

 

Rugaines kultivators VIBRO TILL 2900 SF

Salokāmais VT2900 sērijas kultivatoriem ir 7 modeļi ar darba platumu no 6.1m līdz 10.1m un nepieciešamo traktora jaudu no 100 zs līdz 270 zs.

 

Rugaines kultivators VIBRO TILL 8200 SF/ DF

Standarta aprīkojums:
  • Automātiskā sakabe
  • Viena hidrosistēmas regulēšanas vieta
  • Atbalsta kāja izmantojama kultivatora priekšpusē vai aizmugurē.
  • Drošības apgaismojums
Papildaprīkojums – aizmugurējā uzkare.

 
Atpakaļ