Par mums Kontakti
Seko mums:

Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

TimberMatic Maps

  • TimberMatic Maps. Aktuālā informācija vienmēr laikā!
  • TimberMatic Maps sniedz operatoriem reāllaika produkcijas pārskatu no cirmas.

Harvestera sensoru savāktie dati un precīzā no kokmateriāla noņemto kokmateriālu izvietojuma koordināte (GPS) tiek automātiski pārsūtīta no harvestrera uz TimberMatic Maps aplikāciju, ko izmanto forvardera operators. Dati starp mašīnām tiek atjaunināti, izmantojot mākoņa pakalpojumu, un visi operatori, kas strādā vienā un tajā pašā darba vietā, var redzēt visas koku sugas un sortimentus ar braukšanas maršrutiem līdz pat atsevišķiem sortimentiem.

TimberMatic Maps ir jauns veids, kā vizualizēt cirsmā notiekošos darbus. Šī aplikācija precizē un uzlabo mašīnu komandu darbu. Operatoriem un kontraktoriem ir reālā laika pārskats par darba progresu cirsmā.

Harvestera sensoru savāktie dati un precīzā no kokmateriāla noņemto kokmateriālu izvietojuma koordināte (GPS) tiek automātiski pārsūtīta no harvestrera uz TimberMatic Maps pieteikumu, ko izmanto forvardera operators. Dati starp mašīnām tiek atjaunināti, izmantojot mākoņa pakalpojumu, un visi operatori, kas strādā vienā un tajā pašā darba vietā, var redzēt visas koku sugas un sortimentus ar braukšanas maršrutiemlīdz pat atsevišķiem sortimentiem.

Atpakaļ