Par mums Kontakti
Seko mums:

Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

John Deere 1070G harvesters

Produktīvs kopšanas ciršu harvesters ar lielisku mašīnas manevrētspēju. 1070G piedāvā izcilu risinājumu agrīnai retināšanai.

  • Lielisks risinājums kopšanas darbiem
  • Augstražīga un efektīva mašīna
  • Pieejams 4 vai 6 riteņu izpildījumā

Veikls, izturīgs un spēcīgs 1070G harvesters

1070G piedāvā izcilu risinājumu agrīnai retināšanai. Mašīnas izcilās manevrētspējas un konstrukcija ļauj strādāt pat visblīvākajās audzēs. 1070G harvesters ir aprīkots ar John Deere PowerTech Plus, turbokompresijas, 6 cilindru, 6,8 l dzinēju.  Vienkārša ekspluatācija un uzturēšana, vienlaikus nodrošinot jaudu, degvielas efektivitāti, uzticamību un zemas izmaksas īpašniekam.

Lielāks darba sūknis (160 cm3) nodrošina lielāku jaudu un griezes momentu. Jaunā apstrādes jaudas vadības (PPC) funkcija nodrošina trīs atšķirīgus mašīnas veiktspējas līmeņus, lai optimizētu degvielas ekonomiju un maksimāli palielinātu produktivitāti jebkuros kokmateriālu sagatavošanas apstākļos. 

Produktivitāti palīdz nodrošināt arī John Deere harvestera galva, kas ir salāgota ar 180S harvestera manipulatoru, veidojot ideālu jaudas un precizitātes kombināciju. Inteliģento vadību nodrošina Timbermatic H sistēma, kas pārvalda visas bāzes un harvestera kustības, vienlaikus optimizējot mašīnas efektivitāti ar TimberLink programmatūru.

 

Tehniskie rādītāji

Izlices garums 8,6/10/10,8 m
Dzinēja jauda 135.5 kW
Harvestera darba galvu opcijas H412, H413, H414

 

Atpakaļ