Par mums Kontakti
Seko mums:

Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

Frontālie iekrāvēji Quicke

Frontālais iekrāvējs darbojas kā papildus aprīkojums, ar kuru tiek paaugstināta traktora ražība. Aprīkojot traktoru ar frontālo iekrāvēju klients iegūst daudz augstāku mašīnas noslogojumu un funkcionalitāti. Arī no investīciju viedokļa var apgalvot, ka traktors aprīkots ar frontālo iekrāvēju ir krietni izdevīgāks risinājums, kā divas atsevišķas mašīnas.

INTRAC klientiem piedāvā Zviedrijā ALO ražotus frontālos iekrāvējus Quicke, kas ražo šo tehniku jau vairāk kā 60 gadus un lielākais frontālo iekrāvēju ražotājs pasaulē un Latvijas tirgū pazīstami jau vairāk kā 12 gadus.

Quicke ražo iekrāvējus gan ar, gan bez paralēlās funkcijas. Plašāk izmantojamais iekrāvēju darba spektrs ir saistīts ar dažādiem kraušanas darbiem, un šajā gadījumā ir svarīgi, lai krava vienmēr atrastos vēlamajā leņķī pret zemi visā celšanas diapazonā, kuru arī nodrošina paralēlā funkcija. Tomēr, ja primārs ir investīcijas apjoms, tad var izvēlēties iekrāvējus bez paralēlās funkcijas. Ar Quicke iekrāvējiem var aprīkot traktorus ar jaudu no 50 zirgspēkiem un līdz pat jaudīgiem 300 un vairāk zirgspēku traktoriem. Atkarībā no traktora jaudas tiek piedāvāti dažādi iekrāvēju modeļi.

Quicke iekrāvējus var aprīkot ar plašu papildus aprīkojumu klāstu - ir pieejama iekrāvēja amortizācija, lai traktora pārvietošanās ar kravu būtu saudzīga un komfortabla. Pēc vajadzības iekrāvēju var aprīkot ar papildus trešās un arī ceturtās funkcijas hidroizvadiem, kas ir nepieciešami strādājot ar rituļu satvērēju, kā arī dažādiem skābsiena kausiem un citiem agregātiem. Ir iespēja arī pie iekrāvēja pievienot sniega lāpstu vai hidrauliski vadāmu birsti komunālām vajadzībām.

Quicke piedāvā plašu iekrāvēja kausu spektru sākot ar tilpumu no 0,54 m³ līdz pat 2 m³ šķeldai paredzētajam kausam ar izmēriem platumā no 1,35 m līdz 2,60 m. Atsevišķi tiek izdalīti vairāki kausu modeļi pēc pielietojuma tipa: H sērija - universāls kauss beramām kravām, HT sērija - kauss rakšanai, HD sērija - pastiprinātas slodzes kauss beramām kravām, HV un LV sērijas - kausi viegliem tilpumiem ar lielu ietilpību. Īpaši gribas atzīmēt šķeldai un graudiem paredzēto kausu, kura īpašā konstrukcija atļauj paaugstināt izkraušanu par 1,2 m virs iekrāvēja maksimālā pacelšanas augstuma, kā arī kauss ir aprīkots ar hidrocilindriem, kuri veic kausa iztukšošanu maksimālajā augstumā. Quicke iekrāvējus var aprīkot ar dažādas kravnesības palešu dakšām, BigBag maisu āķi, akmens dakšām, dažāda veida un izmēra rituļu satvērējiem un rituļu dalītāju. Latvijas lopkopju vidē ļoti populārs ir skābsiena atgriezēj kauss Silocut SE - ar darba platumu no 1.2 m līdz 2,3 m.

Quicke piedāvātā tehnika un aprīkojums sevi praksē ir pierādījuši kā ļoti izturīgu ekspluatācijā. Izvēloties Quicke iekrāvēju, Jūs iegūstat visā pasaulē atzītu un uzticamu partneri savam biznesam.
Atpakaļ