Par mums Kontakti
Seko mums:

Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

Uzzini vairak

 Inteliģentā Manipulatora Vadība (Intelligent Boom Control)

  • IBC ir jauna manipulatora vadības tehnoloģija forvarderiem, kas nodrošina precīzu un ērtu darbu ar manipulatoru: mašīnas operatoram nav jāveic vairākas dažādās manipulatora vadības darbības vienlaicīgi kā iepriekš, tā vietā inteliģentā sistēma vada manipulatoru operatora izvēlētajā virzienā, lai veiktu darbības ar greiferi.
  •  Šī sistēma ievērojami samazina nepieciešamo papildus uzlabojumu skaitu, lai palielinātu manipulatora konstrukcijas izturību un hidraulisko cilindru slodzes noturību.


 

Manipulators strādā kā viens vesels
IBC sistēma nodrošina precīzu un ērtu darbu ar manipulatoru: mašīnas operatoram nav jāveic vairākas dažādās manipulatora vadības darbības vienlaicīgi kā iepriekš, tā vietā inteliģentā sistēma vada manipulatoru operatora izvēlētajā virzienā, lai veiktu darbības ar greiferi.

Elektrisks cilindru hidraulisko svārstību slāpētājs
IBC sistēma nodrošina hidraulisko sistēmu svārstību slāpēšanu visos galvenajos manipulatora darbības virzienos, kas padara manipulatora darbību līdzenāku un paildzina manipulatora ekspluatācijas laiku.

Operatora iestatījumi
Operators pats var iestatīt IBC sistēmas funkciju kopējo ātrumu atbilstoši savam darba stilam un darba uzdevumam. Sistēma var tik pieslēkta vai izslēgta ar vienu vadības pogu.

IBC ir viegli vadīt, tā ietaupa laiku un operators pats veido savam darba stilam un prasmēm atbilstošus programmas iestatījumus.

Ja vienreiz pamēģināsiet IBC sistēmu, esam droši, ka Jūs vairs nevēlesieties to izslēgt!
 

Atpakaļ