Par mums Kontakti
Seko mums: Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

MF 4700 Global sērija

Jūsu jaunie saimniekošanas palīgi!

  • 75 – 95 ZS

Ar šo jauno un daudzsološo traktoru klasi, Massey Ferguson ir izcēlis mazo traktoru – 130 ZS izstrādi jaunā līmenī, lai šī klase sasniegtu visas traktora īpašnieka vajadzības tagad un arī tālākā nākotnē.

Šajā jaudas klasē esošajā tirgū nav atrodams tik masīvas specifikācijas, papildaprīkojuma un citu piederumu traktortehnika, kuru varat pielāgot pilnībā jūsu saimniekošanas vajadzībām.

 

Massey Ferguson vienmēr ir sniedzi inovatīvus, taču praktiskus risinājumus lauksaimnieku vajadzībām atbilstoši laikmeta izaicinājumiem. MF 4700 Global sērija turpina šo tradīciju, piedāvājot ļoti modernu, augstas veiktspējas, lieljaudas, vienkāršu traktoru klāstu, kas nodrošina izcilu efektivitāti katram lauksaimniekam visā pasaulē.
 
MF 4700, kas ir ražots modernās rūpnīcās visā pasaulē, ar pilnīgu jaunu, tomēr vienkāršu konstrukciju, efektīvu transmisiju un augstu komforta līmeni ir konstruēts tā, lai tas kļūtu par jauno „darba zirgu” globālā līmenī, nodrošinot iespaidīgu, cenai atbilstošu kvalitāti jebkurā sektorā!

 

Tehniskā specifikācija

Modelis

MF 4707

MF 4708

MF 4709

Transmisija

Sinhronizēta 12 x 12

Sinhronizēta 12 x 12

Sinhronizēta 12 x 12

Maksimālā dzinēja jauda

75 ZS

85 ZS

95 ZS

Griezes moments

312 Nm

347 Nm

355 Nm

Pieejamās kabīnes versijas

Ar kabīni / bez kabīnes

Ar kabīni / bez kabīnes

Ar kabīni / bez kabīnes

Atpakaļ