Par mums Kontakti
Seko mums: Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

MF 6700 Global sērija

Jūsu jaunie saimniekošanas palīgi!

Ar šo jauno un daudzsološo traktoru klasi, Massey Ferguson ir izcēlis mazo traktoru – 130 ZS izstrādi jaunā līmenī, lai šī klase sasniegtu visas traktora īpašnieka vajadzības tagad un arī tālākā nākotnē.

  • 120 – 130 ZS

Šajā jaudas klasē esošajā tirgū nav atrodams tik masīvas specifikācijas, papildaprīkojuma un citu piederumu traktortehnika, kuru varat pielāgot pilnībā jūsu saimniekošanas vajadzībām.

 

Massey Ferguson vienmēr ir sniedzi inovatīvus, taču praktiskus risinājumus lauksaimnieku vajadzībām atbilstoši laikmeta izaicinājumiem. MF 6700 Global sērija turpina šo tradīciju, piedāvājot ļoti modernu, augstas veiktspējas, lieljaudas, vienkāršu traktoru klāstu, kas nodrošina izcilu efektivitāti katram lauksaimniekam visā pasaulē.
 
MF 6700, kas tiek ražots modernās rūpnīcās visā pasaulē, ar pilnīgu jaunu, tomēr vienkāršu konstrukciju, efektīvu transmisiju un augstu komforta līmeni ir konstruēts tā, lai tas kļūtu par jauno „darba zirgu” globālā līmenī, nodrošinot iespaidīgu, cenai atbilstošu kvalitāti jebkurā sektorā!

 

Tehniskā specifikācija

Modelis

MF 6712

MF 6713

Transmisija

Sinhronizēta 12 x 12

Sinhronizēta 12 x 12

Dzinējs

AGCO Power 4.4 Litre, 4 cylinders

AGCO Power 4.4 Litre, 4 cylinders

Dzinēja maksimālā jauda, ZS

120 ZS

130 ZS

Griezes moments

502 Nm

540 Nm

Atpakaļ