Par mums Kontakti
Seko mums:

Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

Polimēra modificēta bitumena rūpnīcas

Marini polimēra modificētā bitumena (PMB) rūpnīca ir uzticama, ļoti efektīva, kompakta un vienkārši izmantojama.

Tā ir izstrādāta bitumena modificēšanai ar polimēriem, īpaši koncentrējoties uz karstā asfalta maisījumiem ceļu, dzelzceļu un lidostu būvē.

Ar polimēru modificētais bitumens

Karstā asfalta maisījumu ražošana ar polimēra modificēto bitumenu (PMB) ir obligāta, lai uzlabotu bitumena īpašības izmantošanai ceļiem, piebraucamajiem ceļiem un sacīkšu trasēm, gan uzlabojot paredzamo kalpošanas laiku, gan arī samazinot apkopes līmeni.
PMB kvalitāti nosaka 4 svarīgi faktori:
bitumena kvalitāte, polimēru saderība (visvairāk izmantotais polimērs SBS), malšanas sniegums (augstas kvalitātes dzirnavas ar lielu jaudu ir fundamentāli svarīgas, lai izveidotu izcilu polimēra un bitumena maisījumu) un laba gala produkta samaisīšana (ko nodrošina divi maisītāji katrā tvertnē).

Rūpnīca

Rūpnīca ir īpaši paredzēta polimēru bitumena modifikācijai ar iespēju līdz 40 tonnām/h (teorētiskā iespēja ar 5% SBS granulēto polimēru un 180 °C bitumena temperatūru) un ir ievietota konteinera tipa korpusā, lai iegūtu spēcīgāku struktūru un atvieglotu transportēšanu.
Tā ir ļoti elastīga un var tikt pielāgota jebkurai darbvietai, pateicoties īpašajam izkārtojumam. Porciju tipa ražošana var variēties no 1 līdz 6 tonnām, un gājienu skaits caur dzirnavām var atšķirties atkarībā no bitumena modificēšanai nepieciešamā polimēra procentuālā daudzuma.

Maisījuma kvalitātes kontrole

Testa metode, ar ko nosaka, vai polimērs ir pilnīgi izšķīdis, ir “izstieptas kārtas”: kad plānu maisīšanas kārtu skatās ar caurejošu gaismu, neizšķīdušās/palielinātās daļiņas ir redzamas kā tumši punkti.
Polimērs ir pilnībā izšķīdis, ja maisījumā nav palikušas fiziskas polimēra daļiņas. Nepieciešamais laiks ir atkarīgs no iepriekšējo posmu efektivitātes, izvēlētā bitumena un izvēlētā polimēra pakāpes, bet parasti nav atkarīgs no porcijas izmēra.
Iepriekš minētā metode sniedz noteiktu norādi par rezultātiem, bet, lai noteiktu precīzo maisīšanas laiku un caur dzirnavām ejošo gājienu nepieciešamo skaitu, ir nepieciešama tālāka pārbaude laboratorijā, piemēram, dinamiskās viskozitātes tests.

 

Atpakaļ