Par mums Kontakti
Seko mums:

Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

Porciju tipa asfaltbetona rūpnīcas

Porciju jaukšanas tipa asfaltbetona rūpnīca ir pasaulē izplatītākais asfalta rūpnīcu veids, un to popularitāti nosaka fakts, ka tās garantē augstāko kvalitāti un maksimālu elastību. Šādu nosaukumu tās ir ieguvušas tādēļ, ka asfalts tiek ražots porcijās ik pēc 40–50 sekundēm atkarībā no rūpnīcas kapacitātes un jaukšanas specifikācijām.

Materiāls tiek paņemts no objekta uzkrājumiem un iekrauts aukstajos padevējos ar mehānisku lāpstu. Katram aukstajam padevējam ir specifisks materiāla izmērs, un tas ir aprīkots ar savu ekstraktora lentu. Mūsdienās rūpnīcās ir vismaz četri aukstie padevēji, tomēr tos var uzstādīt daudz lielākā skaitā atkarībā no darba elastības un materiāla granulometriskās līknes.
Pa konveijera lentu materiāls tiek ievadīts žāvētāja cilindrā, lai veiktu mitruma ekstrakciju un uzsildītu līdz pareizai temperatūrai, tādējādi sagatavojot sajaukšanai un pārklāšanai ar bitumenu.

Pastāvīgi porciju tipa ražotnēs (atšķirībā no nepārtrauktās darbības rūpnīcām) karstais materiāls, pildviela un bitumens tiek vispirms nosvērts un pēc tam padots uz maisītāju. Pēc samaisīšanas asfalts no maisītāja tiek izvadīts uz glabāšanas konteineru vai tieši uz smagajām automašīnām. Tāpēc porciju tipa asfaltbetona rūpnīcas garantē maksimālu elastību, lielisku daudzpusību un ir ideāli piemērotas pilsētas situācijām, kurās nākas ievērot dažādas ražošanas specifikācijas un ātri reaģēt uz dažādām klientu vajadzībām.

TEHNISKIE RĀDĪTĀJI

BE TOWER porciju tipa asfaltbetona rūpnīcu veidi

 BE TOWER 1500

​ BE TOWER 2000

BE TOWER 2500

TOP TOWER porciju tipa asfaltbetona rūpnīcu veidi

TOP TOWER 2000

TOP TOWER 2500

TOP TOWER 3000

TOP TOWER 4000

TOP TOWER 5000

 

XPRESS porciju tipa asfaltbetona rūpnīca

 

XPRESS 2500

 

ROADSTAR porciju tipa asfaltbetona rūpnīcu veidi

ROADSTAR 700

ROADSTAR 1300

ROADSTAR 1500

 ROADSTAR 1800

 

 

 

Atpakaļ