Atvērts Manitou Nordics atbalsta centrs Rīgā

Pasaules līderis iekrāvēju un pacēlājtehnikas ražošanā - Francijas uzņēmums MANITOU Group, paplašinot globālo uzņēmuma pārstāvniecību tīklu, izvēlējies Latvijā attīstīt Ziemeļvalstu reģiona pakalpojumu atbalsta centru MANITOU Nordics

Jaunajā centrā tiks apkalpoti Baltijas un Skandināvijas valstu uzņēmuma zīmolu tirdzniecības pārstāvji, sniedzot tiem konsultācijas un apmācības, kā arī nodrošinot produktu pieejamību visam Ziemeļvalstu reģionam.
 
MANITOU Nordics jaunajās 800 kvadrātmetrus plašajās telpās, kas atrodas Rīgā Piedrujas ielā 7, iespējams aplūkot plašu ražotāja mašīnu un iekārtu klāstu, kā arī tirgotāji centrā var saņemt pilna spektra konsultācijas un apmācības. 200 m2 no kopplatības aizņem plašas biroja un sapulču telpas, 200 m2 – izstāžu zāle un 400 m2 darba telpas mācībām un produktu prezentācijām.
 „Latvijas kā reģiona pārstāvniecības izvēle ir stratēģiski pārdomāta – esam viegli pieejami gan klientiem, gan pārstāvniecībām visā Ziemeļu reģionā. Otrs aspekts – darbinieku kvalifikācijas un citu resursu ziņā esam konkurētspējīgi. Savukārt pirmās trīsgades rādītāji strauji veicināja reģionālo paplašināšanos, kas iet rokrokā ar koncerna mērķi stiprināt globāla līdera pozīciju nozarē,” saka SIA MANITOU Nordics vadošais direktors Ilmārs Nartišs.

Atpakaļ