INTRAC - oficiālais Baltrotors produktu pārstāvis

SIA "INTRAC  Latvija" oficiālais SIA "Baltrotors" produktu pārstāvis piedāvā plašu hidraulisko rotatoru un piekaru klāstu, atbilstoši katram nepieciešamajam pielietojumam.

SIA Baltrotors ražotie produkti ir spēcīgi, uzticami un izturīgi. Tie ir izstrādāti darbam lielas noslodzes vidē ar maksimālu efektivitāti un minimālu neplānotu dīkstāvi.

SIA Baltrotors jau vairāk kā 20 gadus ir pasaulē pazīstams augstas kvalitātes hidraulisko rotatoru un aksesuāru ražotājs mežsaimniecības, transporta, būvniecības, demontāžas un otrreizējās pārstrādes nozarēs.

Šobrīd SIA Baltrotors ir viens no nozares līderiem, ražojot vairāk nekā 100 rotatoru modeļus (lāpstiņu un virzuļu tipa), kolektorus, piekares ar un bez bremzēm dažādiem pielietojumiem un piegādājot produkciju uz 48 pasaules valstīm.

Turpinot attīstīties, tiek pievērsta īpaša uzmanība klientu atsauksmēm un ierosinājumiem, pārliecībā, ka tas ir svarīgi, lai radītu produktu, kas precīzi apmierina klientu vajadzības.

 

Vairāk par produktu klāstu lasiet: http://www.intrac.lv/rezerves-dalas-tehnikai/citi-produkti/produkti/rotatori-un-piekares-13

Atpakaļ