Massey Ferguson nostiprina pozīcijas Latvijā un Igaunijā

Massey Ferguson, pasaulē pazīstamā AGCO (NYSE:AGCO) koncerna zīmols, nostiprinot savas pozīcijas Baltijas valstīs un izvēloties jaunus sadarbības partnerus, turpina spēcīgu pārdošanas un pēcpārdošanas apkalpošanas tīkla attīstību.

Sākot ar 2016.gada 1.janvāri, Massey Ferguson lauksaimniecības tehnikas produktu pārdošanu un pēcpārdošanas atbalstu nodrošinās INTRAC Eesti Igaunijā un INTRAC Latvija Latvijā. Tajā iekļauti MF traktori, ražas novākšanas tehnika, aprīkojums siena un lopbarības sagatavošanas darbiem.

Vienošanās tika oficiāli apstiprināta 2015.gada 10.novembrī Massey Ferguson stendā Vācijā Agrotehnikas izstādē, kas ir svarīgākā Eiropas reģiona izstāde, veltīta lauksaimniecības tehnikai un tehnoloģijām.

Izstādes laikā, Ričards Markvels (Richard Markwell), Massey Ferguson viceprezidents un vadītājs Eiropā, Āfrikā un Vidējos Austrumos, teica: „Baltijas valstis ir atslēgas tirgus Massey Ferguson, un esam priecīgi paziņot par vienošanos ar INTRAC kā mūsu pilna tehnikas klāsta izplatīšanas partneri. Šī sadarbība apvienojumā ar mūsu plašo produktu klāstu, Massey Ferguson zīmolam un klientu atbalstam Baltijas reģionā būs jauns impulss.”

„Mēs, Massey Ferguson, esam vienoti kopējā mērķī sniegt mūsu klientiem pašu labāko pieredzi: ar sākotnējo lēmumu pirkt MF tehniku un nodrošinot to visā ekspluatācijas gaitā,” turpina Markvela kungs. „Šī jaunā vienošanās ir daļa no mūsu galvenās stratēģijas vēl vairāk spēcināt mūsu klientu apkalpošanu un nodrošināt ekskluzīvās Massey Ferguson pieredzes plašāku pieejamību mūsu izplatīšanas centros gan praktiski, gan tehniski. Vienlaikus mūsu paplašinātais produktu klāsts Baltijā sniegs lauksaimniekiem un līgumslēdzējiem daudzkārt lielāku pilna klāsta MF tehnikas izvēli.”

INTRAC ir vadošais industriālās tehnikas izplatītājs Baltijas reģionā. Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi un pasaulē labi pazīstamu tehnikas ražotāju pārstāvniecību šodien apkalpo ap 3000 mašīnu Baltijas valstīs. Kopējais pārdošanas apjoms Baltijā 2015.gadā tiek prognozēts ap 45 miljoniem eiro. Uzņēmumam Baltijas reģionā ir 12 pārdošanas un servisa centri. Igaunijā INTRAC galvenie biroji, servisa un rezerves daļu centri atrodas Tallinā ar filiālēm Pērnavā, Tartu, Jehvi un Sāremā. Latvijā INTRAC galvenokārt ir bāzēta Rīgā ar filiālēm Saldū, Valmierā un Rēzeknē.

„Mēs esam gandarīti par vienošanos pārstāvēt Massey Ferguson Igaunijā un Latvijā, tas mums palīdzēs apkalpot lauksaimniecības nozares klientus vēl labāk,” atzīmē INTRAC Group prezidents Karls Leihonhielms (Carl Leijonhielm). „Mūsu sadarbība ar Massey Ferguson ir lielisks apvienojums starp augstas kvalitātes tehnikas ražotāju un mūsu labi attīstīto Baltijas pakalpojumu tīklu, šī kombinācija, mūsuprāt, tirgū sasniegs lielus panākumus.”

Ričards Markvels piebilst: „Tā kā virzām Massey Ferguson uzņēmumu Igaunijā un Latvijā nākamajā tā attīstības līmenī, mēs tiecamies Baltijas lauksaimniekiem nodrošināt plašāku iekārtu spektru, turpinot viņus atbalstīt ar plašu risinājumu dažādību un pēcpārdošanas apkalpošanu.”

Atpakaļ