INTRAC oficiālais New Holland Construction pārstāvis

No š.g. 23.augusta INTRAC Latvija ir oficiālais New Holland Construction pārstāvis Latvijā!

 

Preses relīze
------------   
INTRAC Grupa – jaunais oficiālais New Holland būvtehnikas pārstāvis Baltijā
Sākot no augusta pēdējās nedēļas INTRAC ir oficiālais New Holland Construction tehnikas pārstāvis visās Baltijas valstīs. Ar kopējo, aptuveni 800 vienību New Holland Construction mašīnu parku Baltijā, INTRAC spēs nodrošināt profesionālu atbalstu šo mašīnu īpašniekiem. Tā kā INTRAC ir vairāk nekā 15 gadu pieredze CASE celtniecības tehnikas pārdošanā un apkalpošanā, INTRAC rīcībā ir nepieciešamās zināšanas, lai sniegtu atbalstu arī New Holland.
 
„Mēs esam ļoti priecīgi uzņemt New Holland Construction zīmolu INTRAC Grupā ”, saka Karls Lejonhelms (Carl Leijonhielm), INTRAC Group AB prezidents. „Mēs jau pazīstam daudzus New Holland Construction tehnikas īpašniekus un mēs, protams, darīsim visu, lai sniegtu atbalstu New Holland Construction klientiem visā Baltijā. Lai gan tie ir divi labi veidoti un pozicionēti zīmoli, mēs saskatām arī dažas interesantas sinerģijas starp CASE un New Holland Construction tehniku, kas palīdzēs mums sākotnējā ieviešanas fāzē.”
 
„INTRAC piedāvā New Holland Construction perfektu risinājumu Baltijai,” saka Džanpjero Biglija (Giampiero Biglia), CNH CE Itālijas biznesa direktors no Centrālās un Austrumeiropas nodaļas. „Ņemot vērā ilgtermiņa sadarbību CASE celtniecības tehnikas pārdošanā un apkalpošanā šajā reģionā, mēs pazīstam INTRAC kā labu un nopietnu partneri šajā nozarē. Gadu gaitā INTRAC ir sasniedzis labus CASE pārdošanas rezultātus un ir izveidojis arī spēcīgu pēcpārdošanas tīklu visā teritorijā. Mēs esam eksperimentējuši ar citiem divu zīmolu izplatītājiem CNH CE visā Eiropā un esam pārliecināti, ka sadarbība ar INTRAC nostiprinās arī New Holland Construction pozīcijas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā,” secina Biglia kungs.
 
New Holland Construction
Plašs produktu klāsts visā pasaulē
New Holland Construction ir viens no galvenajiem spēlētajiem pasaules celtniecības iekārtu nozarē, kas dzimis no šīs nozares vēsturi veidojušo zīmolu bagātā mantojuma.
New Holland Construction piedāvā pilnu klāstu kāpurķēžu ekskavatorus, ekskavatorus uz riteņiem, iekrāvējus uz riteņiem, buldozerus un greiderus, kā arī ekskavatorus-iekrāvējus, mini un kāpurķēžu iekrāvējus, mini iekrāvējus uz riteņiem, mini un midi kāpurķēžu ekskavatorus, teleskopiskos pacēlājus.
Ar savu pārstāvju, filiāļu, ražotņu, finanšu pakalpojumu, rezerves daļu noliktavu, izpētes un attīstības centru tīklu visā pasaulē, New Holland Construction kompānija atrodas tuvu saviem klientiem, vienmēr gatava tos apkalpot un atbalstīt.

Veidota ap klientu
Sadarbībā ar pasaules dīleru tīklu New Holland Construction piegādā preces un sniedz pakalpojumus (piemēram, pagarinātās garantijas, telemātikas sistēmas un apkopes), kas atbilst klientu prasībām pēc ražīguma, drošības, atbilstības vides prasībām un degvielas un izmaksu efektivitātes. New Holland Construction pārzina savu klientu biznesu un piedāvā tiem pilnu klāstu novatorisku preču un pakalpojumu, kas izveidoti īpašajam pielietojumam viņu nozarē.
 
INTRAC Grupa
INTRAC ir liela pieredze industriālās tehnikas tirdzniecībā un pēcpārdošanas apkalpošanā ne tikai Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, bet arī Polijā. Sadarbībā ar tādiem piegādātājiem kā CASE (būvtehnika), John Deere (mežtehnika), Manitou (teleskopiskie pacēlāji), Bomag (ceļu būvniecības iekārtas) un Kalmar Industries (smagie pacēlāji un konteineru pārkraušanas iekārtas), INTRAC Baltijas valstīs apkalpo aptuveni 3 000 mašīnu lielu parku. INTRAC izveidotais tīkls sastāv no divpadsmit pārdošanas un servisa vietām visā reģionā, no kurienes uzņēmums piedāvā stacionāros un mobilos pakalpojumus, rezerves daļu pārdošanu, pagarinātās garantijas, servisa līgumus, kā arī finanšu risinājumus.

Sagatavoja: Fredriks Brandhorsts (Fredrik Brandhorst)
INTRAC Group AB Mārketinga direktors

Atpakaļ