Massey Ferguson "S-efekts"

MASSEY FERGUSON "S-efekts"

Massey Ferguson iepazīstina ar jauno "S-efektu" visās pieejamajās traktoru klasēs no 95 – 405 zs. Šis jauninājums vēl vairāk pierāda Massey Ferguson augsto komfortu, drošību, izcilo un vienkāršo inženieriju, stilīgo izskatu un vienmēr pieejamo servisa apkalpošanu – tas viss kopā veido gudru un ilgtspējīgu saimniekošanu!

Esošajām MF klasēm pievienojas pavisam jauna!

Tagad traktors ar powershift pārnesumkārbu arī zem 100 zirgaspēkiem, MF izpildījumā MF 5708 S un MF 5709 S Dyna4. Tāpat šie mazie saimnieki ir aprīkojami ar Autodrive funkciju, bremzes uz neitrālu funkcija, multifunkcionālu džoistiku un vēl daudz dažādām ekstrām jebkurām jūsu vajadzībām.

 

 Pilnībā aprīkots jebkurā līmenī.

S-efekts sevī ietver jebkuras klases traktora iespējamību aprīkot ar ISOBUS sistēmu, automātisko stūrēšanu un to nodrošina Fieldstar 5 skārienjūtīgs vadības panelis pat mazākajiem 85 zs modeļiem.

Izcilnieks MF 8700 S tagad pieejams ar pilnīgi jaunu aktīvo amortizācijas sistēmu, kas samazina vibrācijas un svārstības kabīnē līdz pat 20% salīdzinot ar iepriekšējo sistēmu.

Vispārīgi MF S-efekts vēl sevī ietver daudz dažādu drošības uzlabojumu, piemēram, bremzēšanas sistēmas efektīvāku darbību, ārējo spoguļu standartu ar platleņķu spoguļiem, brīdinājumu zīmju un signālu standartizēšana. Uzlabots arī dizains, gan ārpusē, gan kabīnes iekšpusē. 

Liec savam uzņēmumam pelnīt jau tagad, izvēlies mūs!

Atpakaļ