Jaunums! MF IDEAL kombains!

Šodien beidzot pēc 6 gadu izstrādes Massey Ferguson piedāvā tirgū rotora kombainu IDEAL ar 647 ZS dzinēju jaudu, lielāko m2 kulšanas sistēmas laukumu, ietilpīgāko 17100 litru bunkuru, ātrāko 210l/s pārkraušanas jaudu tirgū, hederis 12 metri un kulšanu nodrošina divi 4,85 m gari rotori, hederis līdz 12 metru platumā.

Būs apskatāms MF stendā izstāde Agritechnica 2017! 
Pieejams tikai un vienīgi melnā krāsā!

Aplūkot video: http://gamechanger.masseyferguson.com


Jaunais Massey Ferguson IDEAL kombains iegūst DLG Inovāciju balvas sudraba medaļu

Massey Ferguson, kas ir pasaules mēroga AGCO (NYSE:AGCO) zīmols, ir ieguvis prestižās Inovāciju balvas, ko pasniedz DLG (Vācijas Lauksaimniecības biedrība), sudraba medaļu par jaunizveidoto IDEAL ražas novākšanas kombainu.Massey Ferguson kombaini IDEAL, ko ir izstrādājis mātes uzņēmums AGCO, ir pilnīgi jauni, augstas veiktspējas kombaini, kas ir konstruēti, ņemot vērā prasības, kas ir nākušas tieši no lauksaimniekiem un kombainu vadītājiem visā pasaulē. Šis kombainu klāsts nosaka jaunu veiktspējas un produktivitātes līmeni nozarē un ietver trīs modeļus no 451 līdz 647 zs.

Piešķirot sudraba medaļu MF IDEAL kombainam, ekspertu komisijas citātā bija teikts, ka „IDEAL kombains ir pirmais kombains, kas daudzu gadu laikā ir izstrādāts pilnīgi no jauna un aprīkots ar īpašām tehnoloģijām.”

Īpaša uzmanība tika pievērsta kombaina šaurajam platumam, braucot pa ceļu. Tiesneši minēja šādu izteikumu: „Tā kā lieljaudas kombainu izmēri turpina palielināties produktivitātes un ražīguma paaugstināšanas nolūkā, braukšanas platums uz ceļa kļūst par ierobežojošu faktoru šajā attīstībā. IDEAL kombains ir vienīgais lieljaudas kombains, kas nepārsniedz 3,3 m platumu, braucot pa ceļu, un joprojām izmanto videi nekaitīgu ritošo daļu.”

Pat lielākais 647 zs MF IDEAL 9 kombains ar 800 mm riepām vai jauno, uzņēmumā projektēto 26 collu (660 mm) TrakRide gumijas kāpurķēžu sistēmu var atbilst prasībai par kopējo platumu 3,3 m, paplašinot potenciālu lauksaimniekiem, kuriem kombaina platums ir svarīgs aspekts.

Žūrija akcentēja arī pilnībā automātisko hedera piestiprināšanu un hedera identifikāciju, kas ļauj atrast un uzstādīt konkrētā hedera iestatījumus. Šāda veida AutoDock™ pļāvēja pievienošana ietaupa laiku, uzlabo drošību un samazina kombaina vadītāja pūliņus. Piestiprinot hederu, kas atrodas piekabē vai uz zemes, kombaina vadītājs vienkārši piespiež pogu kabīnē, un robotizēts process automātiski veic visus savienojumus – mehāniskos, elektriskos un hidrauliskos.

Cita funkcija, kas piesaistīja žūrijas uzmanību, ir kombaina jaunā graudu platformas konstrukcija, kas ir zināma ar nosaukumu IDEALbalance™ un kas nodrošina izlīdzināšanu vietās, kuru slīpums ir līdz 15%. Unikālajā IDEALbalance sistēmā ir izmantota divu specifiski veidotu, rotora apakšā esošu platformu kombinācija. Sistēmu neietekmē nogāzes ar slīpumu līdz 15%, un tā attiecīgi nogādā graudu maisījumu līdz atdalīšanas platformai, sietam un ventilatoram tīra parauga iegūšanai pie lielas jaudas.

Vēl tiesneši uzslavēja jauno sensoru sistēmu, kas ir zināma ar nosaukumu IDEALharvest™ un kas automātiski regulē kombaina darbību. Ar graudu kvalitātes kameras un 52 masas akustisko atrašanas sensoru (MADS) palīdzību automātiski tiek regulēts kombaina rotors, ventilatora ātruma un sieta iestatījumi optimālas kombaina veiktspējas un produktivitātes uzturēšanai visu laiku.

„Tas ir lielisks rezultāts. Mēs esam pārliecināti, ka MF IDEAL ir īsts uzvarētājs un ir pagodināts saņemt balvu,” saka Thierry Lhotte, Massey Ferguson viceprezidents un izpilddirektors Eiropā un Tuvajos Austrumos. „Mēs esam ļoti priecīgi, ka jaunie kombaini jau gūst starptautisku atzinību. Pateicoties jaunajām un neparastajām funkcijām, šie kombaini var ļoti lielā mērā sekmēt mūsu klientu darbību, piedāvājot reālas uzņēmējdarbības priekšrocības, kas dod pozitīvu ieguldījumu produktivitātē un rentabilitātē.”

 

Atpakaļ